Promocje Info for foreign passengers Program bezpieczna taksówka Transport towarów


OFERTA DLA FIRM.pdf

RadioTAXI ELMO - jako jedyna korporacja zrzeszająca taksówkarzy w Puławach – zaczęła wdrażać innowacyjny system płatności i kontroli wydatków ELMO CARD. Pozwala on efektywnie zarządzać transakcjami bezgotówkowymi, dzięki czemu klient ogranicza do minimum czas poświęcany na rozliczenia przejazdów z RadioTAXI ELMO, a w razie potrzeby ma dostęp do dokładnych statystyk. ELMO CARD został oparty na rewolucyjnym rozwiązaniu zastosowania w praktyce systemu TAXIpay. Dzięki niemu - z każdego miejsca na świecie – bardzo łatwo można zarządzać przejazdami poszczególnych pracowników firmy.
Wystarczy połączenie z Internetem, aby bezpiecznie oraz szybko uzyskać szczegółowe informacje o intensywności kursów, ich koszcie itp. Dostępne w każdej chwili raporty oraz zestawienia pomogą kontrolować wydatki firmy, dzięki czemu korzystanie z usług TAXI będzie jeszcze tańsze.
System ELMO CARD pozwala na:
 • stały dostęp on-line do konta firmy,
 • zwiększanie lub zmniejszanie limitów na poszczególnych Kartach Bezgotówkowych,
 • nakładanie blokady na wybrane Karty,
 • likwidację blokady,
 • monitorowanie na bieżąco informacji o poszczególnych transakcjach.
 • ELMO CARD to także jedna, zbiorcza faktura uwzględniająca wszystkie kursy wystawiana na koniec miesiąca rozliczeniowego.
  ELMO CARD to minimum formalności i maksimum wydajności w zarządzaniu wydatkami firmy. Oszczędność czasu oraz szybki dostęp do statystyk podróży pracowników pozwalają w łatwy sposób wykrywać związane z nimi nieprawidłowości.
  Jest to rozwiązanie, z którego z powodzeniem korzysta już wielu przedsiębiorców, a które teraz dostępne jest w ofercie RadioTAXI ELMO.

 • ELMO CARD : Do obsługi bezgotówkowej wydawane są plastikowe karty. Każda karta opatrzona jest indywidualnym numerem (zewnętrznym oraz wewnętrznym zaszytym w karcie). Poszczególne karty można przypisać do określonej osoby czy działu. Jest to bardzo wygodne narzędzie dla firm pod względem podziału kosztów i kontroli realizacji przejazdów przez poszczególnych pracowników. Karta pozwala na korzystanie z umowy bezgotówkowej bez konieczności zamawiania taksówki telefonicznie. Można z tej formy płatności korzystać zatrzymując naszą taksówkę w ruchu ulicznym lub też wsiadając na postoju. Pasażer ma obowiązek po zakończeniu kursu okazać w/w kartę. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego wystawiamy fakturę zbiorczą z zestawieniem (excel) wykonanych przejazdów.

 • voucher: przekazujemy Państwu bloczek voucherów, każdy w dwóch samokopiujących egzemplarzach. Osoba upoważniona, wypełnia kwit w części imię i nazwisko oraz trasa przejazdu i wręcza osobie, która będzie podróżować taxi. Kierowca taxi wypełnia pole „Cena” oraz podstemplowuje swoją pieczątką zostawiając sobie oryginał, a kopię przekazując pasażerowi. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego na podstawie wystawionych voucherów wystawiamy fakturę zbiorczą z zestawieniem (excel) wykonanych przejazdów..

 • na hasło: zamawianie taksówek odbywa się poprzez podanie ustalonego podczas podpisania umowy hasła. Kierowca po zakończonym kursie wystawia voucher, który musi zostać opatrzony czytelnym podpisem osoby jadącej. Vouche zawiera informacje dotyczące daty, trasy oraz kwoty za przejazd. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego na podstawie voucherów wystawiamy fakturę zbiorczą, z ustalonym terminem płatności. Kopie voucherów stanowią załącznik do faktury..

  Oczywiście Pasażerowie, którzy nie zawarli stałej Umowy Współpracy, również mogą skożystać z przejazdu bezgotówkowego, w takim przypadku usługa może być wykonana na podstawie Umowy Jednorazowej i złożonego pisemnie Zamówienia np. email. Dowodem przejazdu jest wówczas voucher wystawiony przez kierowcę, a faktura z odroczonym terminem płatności zostanie wysłana na adres firmy..

  Nasi Pasażerowie, w ramach podpisanych umów, mogą też liczyć na przejazdy bezgotówkowe w całej sieci TAXI POLSKA 19100 ( tylko posiadacze karty Pasażera VIP). • Płać kartą POLUB NAS POBIERZ

  Zawsze niskie ceny:

  • Puławy -> Azoty 18 zł
   Puławy -> Góra Puławska 18 zł
   Puławy -> Lublin (Lotnisko) 180 zł
   Puławy -> Kazimierz Dolny (Rynek) 50 zł
  • Puławy -> Końskowola (centrum) 25 zł
   Puławy -> Lublin (centrum) 130 zł
   Puławy -> Warszawa (lotnisko Okęcie) 400 zł

  Powyższe ceny obowiązują dla TARYFY 1 - od 6:00 do 22:00 w dni powszednie

  Realizacja: strony internetowe xeo-Design.pl

  © elmo TAXI - Taksówki Puławy