Promocje Info for foreign passengers Program bezpieczna taksówka Transport towarów


AKTUALNOŚCI, PROMOCJE:NIE MARZNIJ czekając na taksówkę

Teraz, czekając na taksówkę ELMO, nie musisz już stać na dworze i marznąć. Z myślą o Was uruchomiliśmy kolejną usługę, a mianowicie sms od kierowcy, że już jest pod adresem. W wiadomości sms będzie też informacja jaki samochód na Was czeka... Oczywiście, jeśli zamawialiście taksówkę dzwoniąc z "komórki"


Puławskie KINO SAMOCHODOWE"

W dniach 22 - 24 lipca w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się III EDYCJA KINA SAMOCHODOWEGO w Puławach
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Wszystkich Kinomaniaków specjalną ofertę na dojazd do i z kina:
* przejazd jednorazowy - 18 PLN,
* przejazd w dwie strony - 36 PLN -tego samego dnia (przejazd powrotny traktowany jest jak przejazd w dzień na taryfie 1 - strefa miejska)
* pomoc w odpaleniu samochodu - 20 PLN,

WAŻNE !!! Promocja dotyczy przejazdu bez postoju.
Serdecznie zapraszamy


MAGICZNE OGRODY - dojazd"

Dla Wszystkich wybierających się, aby odwiedzić MAGICZNE OGRODY w Trzciankach, przygotowaliśmy specjalną ofertę dojazdu:
Puławy - Magiczne Ogrody:
* przejazd jednorazow - 39 PLN,
Kazimierz Dolny - Magiczne Ogrody:
* przejazd jednorazowy - 79 PLN,
Oczywiście taksówki typu VAN 6 + kierowca jest w tej samej cenie, tylko warto je rezerwować wcześniej. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza propozycja.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i zachęcamy do odwiedzenia Magicznych Ogrodów :-)


Magiczne Ogrody

TAXI dla Najmłodszych

Jak co roku, uruchamiamy usługę "TAXI dla Najmłodszych". Usługa ta dedykowana jest dla Rodziców, którzy ze względu na napięty grafik nie zawsze mają możliwości odwiezienia swojej Pociechy do szkoły czy też np. na zajęcia pozalekcyjne. Celem tej usługi jest rozwiązanie tego problemu, oraz zapewniając przy tym jak największy komfort dla Rodziców, oraz Najmłodszych Pasażerów. Już przy zamówieniu taksówki uzgadniamy z rodzicami szczegóły trasy, cenę za przejazd, a gdy tylko dziecko dotrze pod wskazany adres wysyłamy smsa z informacją do Opiekuna. Aby zapewnić jak najwyższą przejrzystość naszej oferty, wprowadziliśmy za tą usługę stałą opłatę 10 PLN. I tak każdy kurs przewozu dziecka do lub ze szkoły (przedszkola) na terenie Puław to koszt TYLKO 10 PLN. Przy stałych zleceniach możliwość rozliczenia zbiorczego, np. raz w tygodniu.

Usługi kurierskie

RadioTAXI ELMO to nie tylko przewóz osób, ale też i usługi kurierskie. Jestesmy do Twojej dyspozycji, jeśli:
- chcesz szybko dostarczyć przesyłkę od drzwi do drzwi
- potrzebujesz prostych zakupów
- w biurze zabrakło np. papieru, lub tuszu do drukarki
- zabrakło Ci paliwa, rozładował się akumulator, trzeba wymienić koło
- potrzebujesz części do naprawy samochodu – zamów je w sklepie, a my Ci je przywieziemy
- zamówiłeś coś w sklepie i nie masz czasu tego odebrać
- chcesz wysłać Komuś bukiet kwiatów, czekoladki.
A to tylko część rzeczy, w których możemy Ci pomóc. Oczywiście za wszystko możesz zapłacić kartą, a dla firm faktury zbiorcze


Kino SYBILLA Puławy

Miło nam Was poinformować, że zostaliśmy partnerem Naszego Kina SYBILLA, Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Widzów wychodzących z kina, każdy kto pokaże bilet naszemu Kierowcy, może liczyć na 10% rabat na przejazd (w dniu seansu)

Natomiast nasi Pasażerowie mogą liczyć na znizki przy zakupie biletów i voucherów na dowolny film.

Restauracja GROTA Bochotnicka

Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem Restauracji GROTA Bochotnicka, i jesteśmy jedyną korporacją rekomendowaną przez Restaurację do obsługi jej Gości.

Od dzisiaj każdy Gość za dojazd do, lub z Restauracji do Puławy zapłaci tylko 40PLN.

Zakupy na telefon

Cenimy czas naszych Pasażerów i zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mają go naprawdę bardzo mało.
W tym celu przygotowaliśmy ofertę,która wyręczy Państwa w robieniu zakupów.
Wystarczy skontaktować się z nami, wybrać produkt, bądź listę produktów, oraz uzgodnić dogodny termin i miejsce dostawy.
Aby dopasować się do Państwa potrzeb, oczywiście oferujemy też możliwość zapłaty kartą za zakupy.Płać kartą, bo warto

UWAGA !!!! KONKURS !!!!

Każdy, kto do 14 maja br. zapłaci u nas kartą za kurs, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Jako nagrody przewidujemy m.in.:
* voucher na kolację we Dwoje w restauracji U Cecha,
* vouchery na bezpłatne przejazdy naszymi taksówkami.
Ponieważ ilość taksówek z terminalami jest ograniczona, prosimy przy zamawianiu kursu, zgłaszać chęć zapłacenia kartą. Oczywiście większa liczba płatności kartą zwiększa szansę w losowaniu. Szczegóły konkursu u naszych kierowców, powodzenia


Płać kartą, bo warto

1,2 listopada 2014 - Promocja

W tych szczególnych dniach (1-go i 2-go listopada) RadioTAXI ELMO, traktuje cmentarz na ul. Budowlanych i w Górze Puławskiej jak strefę I, tj. kurs na te cmentarze, mimo że są poza granicami miasta, odbywać się będzie na takich samych zasadach jak kurs po Puławach. Mając na uwadze olbrzymie korki i trudności ze znalezieniem wolnych miejsc parkingowych, zachęcamy do korzystania z naszych usług, jak i oferty MZK Puławy.

PRZEWÓZ DZIECI DO SZKOŁY - Promocja

RadioTAXI ELMO od zawsze przywiązywało dużą wagę do komfortu i bezpieczeństwa naszych Pasażerów, zwłaszcza nasi najmłodsi Pasażerowie są traktowani ze szczególną troską i staraniem. Aby zapewnić Państwu jak największy komfort przygotowaliśmy usługę przeznaczoną dla zapracowanych rodziców, którzy ze względu na napięty grafik nie mają możliwości odwiezienia swoich pociech do szkoły, przedszkola czy też innego miejsca.
Celem tej usługi jest rozwiązanie tego problemu, zapewniając przy tym jak największy komfort dla Rodziców oraz ich Pociech. Już przy zamówieniu taksówki uzgadniamy z rodzicami szczegóły trasy, cenę za przejazd, a gdy tylko dziecko dotrze pod wskazany adres wysyłamy smsa z informacją do Opiekuna.
Aby zapewnić jak najwyższą przejrzystość naszej oferty, wprowadziliśmy za tą usługę stałą opłatę 10 PLN. I tak każdy kurs przewozu dziecka do lub ze szkoły (przedszkola) na terenie Puław to koszt TYLKO 10 PLN. Przy stałych zleceniach możliwość rozliczenia zbiorczego, np. raz w tygodniu.Puławskie KINO SAMOCHODOWE"

W dniach 11-13 lipca w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się II EDYCJA KINA SAMOCHODOWEGO w Puławach".
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Wszystkich Kinomaniaków specjalną ofertę na dojazd do i z kina:
* przejazd jednorazowy - 18 PLN,
* przejazd w dwie strony - 30 PLN (tego samego dnia)
* karnet na 6 przejazdów - 80 PLN,

WAŻNE !!! Promocja dotyczy przejazdu bez postoju.
Pasażerowie, którzy zainteresowani są przejazdami "grupowymi" (kilka miejsc wsiadania, lub wysiadania) moga liczyć na rabat do 20%.
Serdecznie zapraszamy


Kongres "Polska Chemia 2014"

W dniach 12 - 13 czerwca mieliśmy zaszczyt obsługiwać Uczestników Kongresu "Polska Chemia 2014", który odbył sie w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym


TAXI Polska 19 100

Jesteśmy baaardzo dumni, że RadioTAXI ELMO dołączyło do elitarnej, ogólnopolskiej sieci taxi - TAXI Polska 19100. Nasi Pasażerowie podróżujący po Polsce, nie muszą już szukać nr tel. na TAXI, zastanawiać się jaką korporacje wybrać i czy można jej zaufać. Pod nr 19100 nie tylko zamówicie taksówkę, ale również otrzymacie bezpieczeństwo, uczciwość i najwyższą jakość usług sygnowanych znakiem jakości TAXI Polska 19100.


PRACA W KORPORACJI

Zapraszamy Panie i Panów, którzy chcą zostać Taksówkarzami, do współpracy z korporacją RadioTAXI ELMO. Proponujemy Ci pracę w profesjonalnej, nowoczesnej i największej korporacji w Puławach. RadioTAXI ELMO to Twoja przyszłość, jeśli: odznaczasz się wysoką kulturą osobistą, szybko się uczysz, jesteś otwarty i komunikatywny, chcesz zarabiać i rozwijać się jako Taksówkarz przyłącz się do Nas.
Wymagania:
- wpis do ewidencji działalności gospodarczej,
- regon,
- NIP,
- prawo jazdy min. kategoria B min. od 2 lat,
- ukończone 21 lat,
- aktualne zaświadczenie o niekaralności,
- ważne orzeczenie lekarskie i psychologiczne dla kierowców.

Szczegóły tel.: 818886666, lub info@taxielmo.pl.

Nie czekaj zacznij zarabiać . Może czekamy właśnie na Ciebie :-)

naviTAXI

Czym jest naviTAXI ?

To wyrafinowany gadżet dla miłośników nowych aplikacji mobilnych, współpracujący z Twoim smartfonem. To najnowsze rozwiązanie dla zamawiania usługi taksówkowej.
Co wyróżnia naviTAXI ?
Wśród wszystkich dostępnych na rynku aplikacji tego typu, jedynie naviTAXI posiada rekomendację największych korporacji taksówkowych na terenie Polski. Została, bowiem opracowana w oparciu o konsultacje z liderami rynku taksówkowego - uznanymi specjalistami z zakresu realizacji usług taxi. Pozwoliło to administratorowi na wyeliminowanie błędów występujących w innych aplikacjach, tworzonych przez informatyków nie związanych z branżą taksówkową.
Aby użytkownicy mogli cieszyć się najlepszą możliwą jakością usługi, naviTAXI zawsze komunikuje się z centralą korporacji, do której trafia Twoje zlecenie. Dlatego już od momentu pierwszego kliknięcia zlecenie jest monitorowane przez korporację w mieście, w którym się znajdujesz, dzięki czemu możesz być spokojny, że Twoja taksówka dotrze na czas. W każdej chwili możesz połączyć się z Operatorem (centralą korporacji) telefonicznie czego nie oferuje żadna inna aplikacja mobilna tego typu.
naviTAXI to:
- wygoda – możesz nie znać adresu miejsca, w którym jesteś, nie musisz znać numeru telefonu do korporacji
- oszczędność czasu i pieniędzy – klikasz zamiast dzwonić, nie czekasz na zgłoszenie się Operatora
- efektowny gadżet- widzisz wolne taksówki w twoim zasięgu – sam wybierasz jedną z nich
- przydatny gadżet – możesz zamówić taxi dyskretnie, np. w trakcie ważnego spotkania
- gwarancja realizacji usługi według Twoich wytycznych- możesz dopisać swoje uwagi lub w każdej chwili połączyć się z Operatorem
- bezpieczeństwo – rekomendacja największych korporacji taxi w Polsce
Zasięg naviTAXI:
Aplikacja naviTAXI działa w największych miastach Polski i ich okolicach
Operator główny - Ele TAXI


naviTAXI POBERZNOWY "KOGUT" RadioTAXI ELMO

KARTA SENIORA RadioTAXI ELMO

Oczywiście, RadioTAXI ELMO nie zapomina też o swoich troszkę starszych Pasażerach i właśnie z myślą o Nich postanowiliśmy wprowadzić „KARTĘ SENIORA”. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy są zabiegani, poproszenie kogoś o pomoc, nawet w drobnej sprawie wcale nie jest łatwe. Szczególnie Seniorzy zostają sami, gdy wszyscy dookoła gdzieś gonią i nie maja czasu na nic, wtedy nawet zwykłe wyjście z domu do apteki, przychodni, czy po zakupy może być nie lada wyzwaniem. Dlatego nasza propozycja skierowana jest do wszystkich powyżej 60-go roku życia i niesie ze sobą pakiet pomocy, udogodnień i atrakcyjnych rabatów na usługi RadioTAXI ELMO, takich jak:
• Zakupy tylko za 15 zł (usługa)
• 9 kurs gratis (do 12 zł)
• Pomoc w dojściu do taksówki, do domu, itp. w cenie kursu
• Dojazd po Pasażera gratis
• Wyjazdy do szpitala, lekarza w Lublinie w cenie do 150 PLN + oczekiwanie do 2 godzin gratis
• Najniższe stawki na przejazdy
• I wiele wiele innych udogodnień

Planujemy też, w niedalekiej przyszłości przeszkolić wszystkich naszych kierowców w zakresie udzielania „pierwszej pomocy”.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą i chcielibyście bezpłatnie otrzymać „KARTE SENIORA”, prosimy o kontakt, w tej i każdej innej sprawie, jesteśmy do Państwa dyspozycji cała dobę pod nr tel.: 818873040, lub 19664.REKLAMA W RADIOTAXI ELMO

Chcielibyśmy zaproponować Wam reklamę na naszych kuponach lojalnościowych, które wręczane są każdemu naszemu klientowi. Jest to najlepsza reklama długofalowa gdy chcą Państwo promować swoją firmę lub usługę, ponieważ kupon trafia do portfela i jest wielokrotnie używany przez posiadacza. To oznacza wielokrotny odbiór reklamy i dużą efektywność promocji. Korzyści: - najtańsza reklama, - efektywna dystrybucja ( nasz kupon nie trafia do kosza na śmieci zaraz po jego otrzymaniu co ma miejsce przy standardowej dystrybucji ulotek na ulicach ), - duży zasięg ( do 200 odbiorców reklamy każdego dnia ). - kupony są w ciągłym "użyciu", a zniszczone, zgubione, czy wykorzystane, są wymieniane na nowe. - wyłączność - kupony drukujemy co 2 miesiące (10 tys. sztuk) i w jednej partii nigdy nie łączymy ze sobą reklam firm z tej samej branży. - możliwość wykupienia reklamy już na 1000 sztukach kuponów. - połączenie reklamy z naszym profilem na facebook. Cena: - projekt; 50 PLN -jednorazowa opłata, po akceptacji projektu ( późniejsze, ewentualne zmiany w cenie) - koszt reklamy; 0.10 PLN za 1 karnet - podane ceny są cenami netto. szczególy współpracy: kontakt@taxielmo.pl serdecznie zapraszamy.


ZAKUPY

Miło mi poinformować, o naszej nowej promocji, otóż od godz. 8 do 22 robimy zakupy za 15 zł. Realizujemy wszystkie zakupy: alkohol, papierosy, lekarstwa itp... ;-)
Wasze zadowolenie, nasz sukces...


Zniżki innych korporacji

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych Pasażerów, miło mi poinformować, że RadioTaxi ELMO honoruje karty rabatowe i "pieczątki" innych puławskich korporacji.
KAŻDY Pasażer u nas otrzyma rabat na kurs równy ilości zebranych pieczątek w innej korporacji, dodatkowo otrzyma też nasz kupon rabatowy.
Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz pomysł :)
Kupony pieczątkowe

Dla naszych Pasażerów, wolących tradycyjne rozwiązania, wprowadziliśmy kupony do "zbierania" pieczątek.
Każdy kurs, to jedna pieczątka, co 10 kurs gratis do 12 zł.
Oczywiście dalej honorujemy kupony rabatowe "1zł" i pieczątki innych puławskich korporacji taxi.
Jeśli jednak ktoś woli pieczątki, to może w każdej chwili wymienić kupony na pieczątki, 1 kupon = 1 pieczątka.
Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten pomysł i uzyska Waszą akceptację, na czym nam zależy :)

WZÓR KUPONU PIECZĄTKOWEGO:Dojazd do lotnisk

Ze względu na liczne zapytania o koszty przejazdu na lotniska, miło nam przedstawić specjalną ofertę:
Puławy - Lotnisko Okęcie : 400 zł
Puławy - Lotnisko Modlin : 450 zł
Puławy - Lotnisko Lublin : 180 zł
Oczywiście odbiór imienny pasażerów z lotniska jest w tej samej cenie.
Kursy w kierunkach: Z.A. Puławy,Przedpole, Góra Puławska

Wszystkie nasze kursy na Z.A. Puławy, Przedpole, jak i Góry Puławskiej odbywają się w takiej samej taryfie jak kursy po Puławach, a co za tym idzie koszt takiego kursu będzie niższy od kilku do nawet kilkunastu zł (w zależności od pory dnia i odległości).
Mam nadzieję, że trafiliśmy w Wasze oczekiwania i jeszcze chętniej będziecie korzystać z naszych usług.


Zawsze niskie ceny:

Powyższe ceny obowiązują dla TARYFY 1 - od 6:00 do 22:00 w dni powszednie

Realizacja: strony internetowe xeo-Design.pl

© elmo TAXI - Taksówki Puławy